Współpracuj
z najlepszymi Wydawcami

krople

Rozwijaj się z BlueWine Media – agencji zaprojektowanej, by pomóc Ci osiągnąć inteligentny, skalowalny i zrównoważony wzrost.

kula
 • Duża ilość powierzchni reklamowych pozwala emitować Państwa reklamę o zróżnicowanej tematyce i dla różnorodnych odbiorców;
 • Prowadzimy bieżący monitoring i optymalizację budżetu marketingowego oraz stron partnerskich pozwalający zredukować koszty związane z promocją;
 • Oferujemy dostęp do rozbudowanych statystyk pozwalających mierzyć efektywność Partnerów, linków, geo, trendy oraz monitorować wszystkie aspekty swoich działań;
 • Nasze oprogramowanie afiliacyjne zostało sprawdzone przez ponad 30 000 użytkowników, gwarantując Państwu bezpieczeństwo i jakość użytkowania;
 • Rozliczamy się tylko za określone efekty, minimalizując koszt działań marketingowych.
test2

Realizację Twoich celów wspierają

Klasyczne www

Miliony osób codziennie malują swoją rzeczywistość złożoną pasji, doświadczeń i uczuć. Zapraszamy do tego wspaniałego świata barw, możliwości i okazji marketingowych.

Portale tematyczne

Cichy półmrok oraz delikatny zapach świeżo palonej kawy na tle spokojnie płynących słów, zdań, opinii. Usiądź z nami wygodnie i rozpocznij dyskusję możliwościach swojej firmy.

Fora internetowe

Gwar, hałas krzyki. Przepychanka po kolejny kieliszek wódki. Miliony słów, opinii i zdań. Drobne utarczki i przepychanki. Ten świat pragniemy zaangażować w Twoją promocję.

Portale społecznościowe

Social Media płyną w nas jak muzyka. Budzimy się i zasypiamy z nimi, towarzyszą nam przez większą część dnia. Pozwól nam stworzyć kompozycje na miarę Twojego biznesu.

Influencerzy

Barwny świat kolorów, myśli, idei. Chaotyczna różnorodność przekazów, dźwięków i liter. Świadomość wartości, marki i pracy. Pozwól nam otworzyć nowe drzwi wspólnych możliwości.

Bazy mailingowe

Emocje, skala, przestrzeń. Niczym tysiące drobnych kropel zamieniających się w ulewę. Zapraszamy Cię na wspólny rejs po oceanie możliwości, szans i okazji.

A dodatkowo:

Programy lojalnościowe

Linki sponsorowane

Strony rabatowe

Wortale tematyczne

Agregatory opinii

Porównywarki

Doświadcz Inteligentnego Wzrostu

Marketing partnerski to jedyny kanał docierający i wpływający na konsumentów na całym świecie,
w każdej części ich podróży zakupowej, zarówno w trybie offline, jak i offline.

ATRAKCYJNE MODELE ROZLICZEŃ

Indywidualnie ustalane i przejrzyste modele rozliczeń stanowią jeden z najważniejszych czynników zaangażowania sieci partnerskiej i osiąganych efektów, stanowiąc atrakcyjną alternatywę dla przedsiębiorców.

 • CPS (rozliczenie za sprzedaż)
 • CPL (rozliczenie za wypełniony formularz)
 • CPO (rozliczenie za złożone zamówienie)
 • CPA (rozliczenie za za dokonaną na www akcję)
 • CPC (rozliczenie za kliknięcie)
 • CPM (rozliczenie za wyświetlenie 1000 reklam)

WYKORZYSTAJ NAJNOWSZĄ TECHNOLOGIE

 • niezawodne metody trackingowe obejmujące wszystkie formaty linków partnerskich, subid oraz tworzenie bezpośrednich linków;
 • rozbudowane narzędzia kontroli antyfraudowej chroniące Twój program partnerski przed naliczaniem prowizji za nieuczciwe działania;
 • podział prowizji umożliwiający wynagrodzenie każdego partnera biorącego udział w procesie sprzedaży;
 • unikatowe formy banerów reklamowych łącznie z przemianowanymi PDF oraz replikami stron zwiększające atrakcyjność programu;
 • panel partnera oparty na najnowszym modelu znanym jako GwtPHP w technologi WEB 2.0 gwarantujący bezpieczeństwo i intuicyjność obsługi.

CZYTELNE I PRZEJRZYSTE
STATYSTYKI

Dzięki rzetelnej analizie dostarczanego ruchu oraz jego wpływu na ustalone cele jesteśmy w stanie na bieżąco optymalizować i realnie wpływać na jakość oraz efektywność kampanii.

 • stały monitoring jakości oraz efektywności poszczególnych kanałów dystrybucji przekazu oraz powierzchni emisyjnych;
 • pełna analiza ścieżki użytkownika oraz jej wpływu na efektywność;
 • ciągła analiza wielkości i źródeł dostarczanego ruchu oraz kluczowych wskaźników jakości ruchu;
 • kontrola współczynnika odrzuceń, ilosci stron i czasu na nich spędzanego oraz efektywności przekazu reklamowego;
 • ECPM (szacunkowe zarobki z wybranego kanału w przeliczeniu na 1000 wyświetleń reklamy), ROI (zwrot z inwestycji), OR i CTR.
bazy

Bezpieczeństwo Danych Osobowych

Szanujemy prywatność użytkowników końcowych, analogicznie jak swoją własną. Z tego powodu bardzo restrykcyjnie podchodzimy do zasad bezpieczeństwa oraz zgodności przetwarzania danych osobowych z normami unijnymi.

jakość

Eliminacja zagrożeń Affiliate Fraud

Tradycyjne metody eliminacji nadużyć związanych z uruchomieniem i rozliczaniem programu partnerskiego coraz częściej przestają wystarczać. Dlatego na bieżąco monitorujemy i wdrażamy nowoczesne metody ochrony Państwa kampanii przez nieuczciwymi partnerami.

fraud

Nie tylko zgody

Dbając o pozytywny wizerunek naszych klientów oraz prywatność i komfort użytkowników końcowych, zwracamy uwagę nie tylko na jakość i zgodność z przepisami dostarczanego Państwu ruchu, lecz również jego atrakcyjność.

fraud2

Tylko sprawdzeni wydawcy

Systematyczne wprowadzanie do sieci afiliacyjnej nowych wydawców napędza wykładniczy wzrost naszej efektywności. W połączeniu z aktualną i stale optymalizowaną bazą wydawców tworzy optymalne środowisko rozwoju Państwa firm.

winwin

Wszyscy Odnosimy Korzyści

W naszym działaniach dążymy do sytuacji w której każda z stron odnosi realne korzyści z współpracy. Dbamy zarówno o wzajemne zadowolenie z współpracy naszych Klientów i Partnerów Affiliacyjnych, zdrowe środowisko współpracy oraz komfort użytkowników internautów.

Zainteresowały Państwa nowe możliwości?

pl_PLPolish
pl_PLPolish