Twoja Firma jest dla nas
NA PIERWSZYM MIEJSCU

Pozwól się odnaleźć swoim klientom.

TNS/Google(2014): Connected Consumer Study – Results Poland, za: „Wyszukiwarka klientów. Google AdWords – przewodnik dla szefów”

Dzięki modelowi PPC
Odnieś Sukces w Sieci

Odkryj z BlueWine Media

Natychmiastowy efekt działań promocyjnych

Wyniki wyszukiwań Ads ikona

Im bardziej wyszukane środki komunikacji, tym mniej komunikujemy.

Joseph Priestley

Reklama w wyszukiwarce Google umożliwi Państwu wyeksponowanie swojej obecności w pierwszym źródle wyszukiwania przez internautów informacji oraz rekomendacji o produktach i usługach. W praktyce oznacza to, że niezależnie od skali prowadzonego biznesu nie można pominąć tej formy reklamy.

Google Ads Produktowa ikona

Ktokolwiek kontroluje media, kontroluje umysł.

Jim Morrison

Kampanie produktowe Google pozwalają już na pierwszym etapie wyszukiwania produktów w szybki i prosty sposób dotrzeć do klientów.  Merchant Center jest uważany przez naszych klientów jako jeden z najbardziej efektywnych i skutecznych narzędzi przy optymalizacji budżetu reklamowego.

Google Ads Gmail ikona

Ludzie dobrze wychowani unikają mówienia oczywistości.

Sławomir Mrożek

Reklama wśród użytkowników poczty GMail  powoli nam rozreklamować Twój produkt lub usługę  9 098 317 aktywnym internautów (wirtualnemedia.pl/badanie 2018r). Precyzyjnie dobrana grupa docelowa oraz możliwości zastosowania elementów graficznych pozwalają na znaczne zwiększanie siły przekazu reklamowego.

Google Ads Remarketing icon

Komunikacja pracuje dla tych, którzy nad nią pracują.

John Powell

Wykorzystaj potencjał działań re-marketingowych zamieniając swoich klientów w lojalnych odbiorców Twoich produktów lub usług. Dzięki odpowiednio przygotowanej kampanii skierujemy przekaz reklamowy do Twoich zadowolonych klientów zachęcając ich do ponownego zakupu. 

W BlueWine Media wiemy,

że zasługujesz na więcej

Jako nieliczni na rynku oferujemy Państwu tygodniową optymalizację kampanii przeprowadzaną przez naszych specjalistów.

Jednocześnie w każdym miesiącu wybieramy jednego klienta niezależnie od budżetu, branży i wielkości, wdrażając 24 godzinną optymalizacje 7 dni w tygodniu. 

Jako nieliczni na rynku, we wszystkich działaniach PPC, wykorzystujemy nowoczesne i dopasowane do Państwa potrzeb skrypty optymalizacyjne, stworzone przez zespół naszych profesjonalistów. Nasze rozwiązania czuwają non stop nad prawidłową optymalizacją kampanii w każdej milisekundzie jej trwania.

Jako nieliczni na rynku, wprowadziliśmy uczenie maszynowe i sztuczną inteligencję w realizację Państwa kampanii. Dzięki analizie pozyskiwanych danych oraz określeniu najbardziej efektywnych scenariuszy działań nasi specjaliści, wykorzystując otrzymane wyniki oraz swoją wiedzę, doświadczenie i intuicję, są w stanie na bieżąco zwiększać efektywność działań.

Jako nieliczni na rynku korzystamy z zaawansowanych technik analizy dostarczanego ruchu oraz zachowań internautów.

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy mapy ciepła, analizę linków, odtwarzanie sesji i zachowania odwiedzających internautów znacznie wychodząc poza możliwości oferowane przez Google Analytics.

Nasze spostrzeżenia przekażemy Państwu w zrozumiały i czytelny sposób z sugestiami działań mających na celu poprawę skuteczności realizowanych projektów.

Dzięki zaawansowanej technologii oferowanej przez ClickTell, zintegrowanej z naszymi rozwiązaniami, wychwytujemy około 99% ruchu związanego z nieuczciwymi kliknięciami konkurencji, farm klików lub botów. Stosowane rozwiązania ochrony antyfraudowej zwiększają dla Państwa wskaźnik konwersji o 38% i osiągane zyski o 22%.*

* Średnie dane statystyczne firm współpracujących z ClickGuard przez ostatnie 90 dni.

Nie musisz być ekspertem

W BlueWine Media opracujemy Twoją kampanię i strategię, przeprowadzimy zaawansowane badania i selekcję słów kluczowych, a nawet przeprowadzimy analizę Twojej branży oraz platform on-line. To wszystko w celu uzyskania pewności, że kierujemy reklamy do odpowiednich osób.

W swojej pracy korzystamy z najbardziej rozwijających się platform i narzędzi.

Google Ads z BlueWine Media:

Indywidualna opieka specjalisty oraz stała optymalizacja działań reklamowych połączona z skryptami optymalizującymi oraz nowoczesnym narzędziom Uczenia Maszynowego;

Niski koszt pozyskania oraz utrzymania klienta dzięki precyzyjnemu kierowaniu reklamy do grupy docelowej uwzględniającej wiek, płeć, zainteresowania, lokalizację a nawet używany system operacyjny oraz przeglądarkę;

Ochrona budżetu przed działaniami nieuczciwej konkurencji wraz z dokładnymi analizami obejmującymi mapy linków, mapy termiczne oraz sesje zachowań użytkowników;

Możliwość wprowadzenia atrakcyjnych form graficznych prezentujących ofertę.

Zabieramy się do pracy?

FAQ

Google Ads

W podstawowej konfiguracji samodzielne prowadzenie kampanii reklamowych Google Ads nie jest trudne. W 90% do uruchomienia reklamy wystarczą wolne zasoby finansowe, logiczne myślenie, analityczne spojrzenie na dostarczone dane oraz poświęcenie odpowiedniej ilości czasu. Z doświadczenia jednak wiemy, że nawet spełnienie wszystkich powyższych wymagań nie zagwarantuje Państwu zwrotu z inwestycji.

Powierzając nam opiekę nad kampaniami możesz liczyć na naszą pomoc, wiedzę i doświadczenie, począwszy od fazy wstępnego projektowania aż po osiągnięcie ustalonych wyników.

Nasz zespół specjalistów marketingu internetowego na bazie wymiany wzajemnych doświadczeń dobierze dla Państwa odpowiednie frazy kluczowe, target użytkownika oraz harmonogram emisji.

W kolejnej fazie nasi specjaliści IT zintegrują Państwa kampanie ze skryptami czuwającymi nad prawidłowością jej realizacji, osiąganiu ustalonych założeń oraz zebraniu materiału statystycznego w celu dalszych analiz i zmian optymalizacyjnych.

Certyfikat Specjalisty Google gwarantuje, że osoby obsługujące Państwa kampanie posiadają odpowiednie zasoby wiedzy zdobyte bezpośrednio podczas szkoleń Google oraz pozytywnie zdały oficjalny egzamin. Dodatkowo poświadczają o spełnianiu wymagań jakościowych stawianych przez firmę Google, posiadanym doświadczeniu oraz zapewniają, że Państwa reklama realizowana jest przez najlepsze osoby.

Budżet przeznaczany na kampanie marketingowe Google Ads zasadniczo dzieli się na dwie części. Pierwszą z nich jest bezpośrednia opłata za efekty na rzecz firmy Google, której minimum na dzień dzisiejszy wynosi 40 zł w systemie pre-paid.

Drugą częścią jest opłata za nasze usługi, zgodna z cennikiem i składająca się z stałej kwoty i procentowego wynagrodzenia w zależności od inwestowanych środków oraz sieci reklamowej.

Minimalny budżet, z którym mogą Państwo zacząć reklamę w Google Ads wynosi 40 zł, jednak oczekując szybkich rezultatów i efektów należy się liczyć z inwestycjami rzędu kilku tysięcy złotych.

Minimalny pakiet jaki posiadamy w swojej ofercie wynosi 300 zł + 100 zł za obsługę, jednak z doświadczenia możemy podpowiedzieć, że najwięcej klientów inwestuje orientacyjne kwoty rzędu 5 – 10 000 zł.

Z dumą zaznaczamy również, że największą przyjemność sprawiają nam klienci, którzy rozpoczynali działania reklamowe z budżetami około 500 zł stopniowo je zwiększając i inwestując aktualnie kwoty kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięcy.

Pod koniec każdego miesiąca BlueWine Media wystawia Państwu fakturę VAT zgodnie z zaakceptowanym cennikiem oraz podpisaną umową.

Jednocześnie w przypadku korzystania z systemu pre-paid w sieci reklamowej Google po każdym doładowaniu konta reklamowego otrzymują Państwo fakturę  bezpośrednio od firmy Google. W sytuacji korzystania z limitów sprzedażowych firma Google obciąża Państwa konto wykorzystaną kwotą do ustalonego limitu i fakturuje wszystkie obciążenia pod koniec miesiąca.

Podczas realizacji kampanii Google Ads rozliczają się Państwo w efektywnościowym modelu CPC, czyli płatność następuje w momencie przejścia użytkownika na stronę docelową. Kwota CPC, jaką Google przyjmuje dla danego kliknięcia, naliczana jest w systemie aukcyjnym i uzależniona zostaje od kilkudziesięciu czynników. Do najważniejszych z nich możemy zaliczyć czas emisji, branże, indeks jakości czyli profesjonalizm w podejściu do realizacji kampanii, dopasowanie emitowanych fraz do działalności, zapewnienie bezpieczeństwa www (ssl).

Nasi eksperci dzięki rozwiązaniom technologicznym, skryptom oraz elementom uczenia maszynowego zapewniają Państwu bezpieczeństwo emisji w każdej milisekundzie jej trwania oraz dbają o optymalizację większości czynników wpływających na efektywność i cenę.

Google Ads oraz pozycjonowanie są składowymi elementami marketingu w wyszukiwarkach (SEM), których celem jest podniesienie pozycji strony na pierwsze wyniki wyszukiwania. Jednak, w odróżnieniu od działań SEO będących procesem długofalowym, reklama Google Ads pozwala osiągnąć pierwsze pozycje Google TOP 10 w szybki i bezpieczny sposób.

Państwa reklama będzie wyświetlana na pierwszych stronach wyszukiwarki internetowej Google w sytuacji, gdy użytkownik wpisze określoną frazę wyszukiwania, skojarzoną z Państwa reklamą, usługami lub firmą.

Jednocześnie dokładna pozycja zależy od przyjętej strategii, nakładów inwestycyjnych, etapów optymalizacji, jakości strony internetowej, etc.

pl_PLPolish

Z nami upijesz się sukcesem!

Wypełnij formularz i odbierz darmową wycenę.

Przeanalizujemy Twój biznes i przygotujemy indywidualna ofertę cenową. Bez zobowiązań!

Potrzebujesz więcej informacji?

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!