Social Media

„Social media tworzą społeczności, nie rynki”

~Don Schultz

Facebook ikona2

Dobra komunikacja pobudza jak czarna kawa. I równie trudno po niej zasnąć.

Ann Morrow Lindbergh

Ponad 2 miliardy aktywnych użytkowników największego portalu społecznościowego na świecie gwarantują Ci możliwość nawiązania wzajemnego dialogu z grupą dzielącą zainteresowania i wartości reprezentowane przez Twoją firmę.

Instagram ikona2

Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów.

przysłowie chińskie

Skorzystaj z możliwości oferowanych przez jedną z najbardziej atrakcyjnych platform społecznościowych, zrzeszającą ponad 60% użytkowników portalu Facebook i podziel się poglądami, wizjami i misją swojego biznesu.

Linkedin ikona2

Content buduje relacje. Relacje oparte są na zaufaniu. Zaufanie napędza przychody.

Andrew Davis

Dotrzyj do ponad 500 milionów specjalistów, ekspertów oraz decydentów poprzez zaawansowaną platformę mediów społecznościowych, skupiającą właścicieli firm i kadrę kierowniczą. Skorzystaj z potencjału LinkedIn w rozwoju swojej firmy.

Pinterest ikona2

W świecie internetowej obsługi klienta ważne jest, by pamiętać, że konkurencja jest o jedno kliknięcie myszką od Ciebie.

Doug Warner

Wykorzystaj potencjał jednej z najlepszych platform społecznościowych dla firm sprzedających dobra konsumpcyjne. Dotrzyj do 400 mln użytkowników, z czego większość stanowią kobiety o średnich dochodach.

Snapchat ikona2

Fakt będzie zawsze nagi, choćby był ubrany według najnowszej mody.

Stanisław J. Lec

Kreuj pozytywny przekaz o Twojej firmie, produkcie lub usłudze, wykorzystując możliwości komunikatora z ponad 100 mln użytkowników. Wykorzystaj możliwości oferowane przez Snapchat kierując swój przekaz do młodych.

Zarządzanie mediami społecznościowymi jest w naszym DNA

hearth fb

Współpraca z kreatywnym i doświadczonym zespołem ds. Mediów Społecznościowych BlueWine Media, pomoże Państwu:

like fb
hearth fb
like fb
magnes

Reklama w mediach społecznościowych
to nasz chleb powszedni

BlueWine Media pomoże Państwu zintensyfikować wyniki dzięki ukierunkowanym reklamom społecznościowym . Dodatkowo:

W wielu branżach prawidłowo przeprowadzona reklama w mediach społecznościowych jest jedną z najbardziej opłacalnych form inwestycji charakteryzująca się wysokimi zwrotami. Dodatkowo prawidłowo przygotowana reklama obejmująca social media jest niejednokrotnie kilkukrotnie tańsza, niż tradycyjne media.

W BlueWine Media pomożemy Ci zintensyfikować wyniki reklamy, przez skierowanie jej do optymalnie dobranej grupy odbiorców na podstawie ich zainteresowań i zachowań on-line. Dzięki współpracy z nami wygenerujesz zwolenników Twoich wartości oraz otworzysz drzwi do większej świadomości i sprzedaży.

Dzięki rzetelnej analizie dostępnych współczynników oraz danych statycznych w bezproblemowy sposobów pomożemy Ci wybrać najbardziej konwertujące grupy, formy przekazu oraz wspólnie będziemy dokonywać bieżącej optymalizacji skuteczności Twoich reklam.

Pozwól nam budować Twoją przewagę biznesową

"Content jest ogniem,
social media benzyną.”

Jay Baer

Opracowujemy dynamiczne i interaktywne strategie zaangażowania społecznego, rozwijając Twoją społeczność w idealnym dopasowaniu do wymagań docelowych odbiorców Twoich treści.

Twój przekaz, Twoja historia, Twoje wartości są dla nas ważne. Budujemy jedynie prawdziwy przekaz, z którym będziesz się identyfikował.

Historia, którą opowiadasz, jest bardzo ważna. Jednak sposób, w jaki ją udostępniasz jest istotny. Dlatego tworzymy unikalne posty społecznościowe dla każdego kanału społecznościowego.

Jak wygląda współpraca

WF1

Przeprowadzamy audyt Twoich mediów

WF2

Identyfikujemy kluczowe strategie

WF3

Tworzymy treści do wspólnego zatwierdzenia

WF5

Realizujemy kampanie

WF4

Angażujemy i budujemy społeczność

WF8

Analizujemy

WF7

Optymalizujemy strategię

WF6

Wznawiamy lepsze działania

Zainteresowały Państwa nowe możliwości?

pl_PLPolish